O NAS

Wędkarskie wędrówki z kamerą i piórem – natura, przyroda, podròże …wędkarstwo karpiowe.

Kto prowadzi ten projekt ?
Pasjonaci, miłośnicy przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą do spróbowania tej nie łatwiej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.


Przemysław Pająk          

Pasjonat z zamiłowaniem do dzikiej przyrody. Właściciel firmy z branży wędkarskiej, dystrybuującej sprzęt wędkarski – CarpTravel. Autor tekstów czasopisma Świat Karpia, konsultant marki Profess i Vardis Tackle, sponsored angler firmy FOX. Pasjonat wędkarstwa od 6 roku życia. Pierwsze zasiadki  karpiowe, odbywał w roku 1997. Tropienie największych okazów karpi i odkrywanie nowych wód sprawia mu największa satysfakcję.Robert Rakowicz

Członek niezależnej grupy karpiowej CarpTravel propagującej zasadę „złów i wypuść”. Tester i konsultant marek Profess Fishing oraz Vardis w Polsce. Miłośnik przyrody w pełni oddający się swojej pasji. Robert rozpoczął swoją przygodę z wędkarstwem w wieku 4 lat dzięki swojemu ojcu i dziadkowi. Próbował wielu metod od spławikowej, przez spinning, po feeder aż pełną satysfakcję odnalazł w karpiowaniu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad brzegiem wody w poszukiwaniu karpi, udoskonalając swoje umiejętności.


CarpTravel On Tour – karpiowe wyprawy !  

Zapraszamy do subskrypcji, a nie przegapisz żadnego nowego filmu.  Dołącz do nas !


Masz pytania ?
Interesuje Cię współpraca ?
Chciałbyś abyśmy zaprezentowali w filmie Twój produkt lub Twoje łowisko ?

Napisz do nas.

Redakcja /dział reklamy:

Przemysław Pająk
• biuro@carptravel.pl
• tel. +48663592131

Robert Rakowicz
• rrakowicz@o2.pl
• tel. +48668107016

http://carptravel.pl

SKLEP WĘDKARSKI


http://carptravel.blogspot.com

BLOG – KARPIOWA PASJA


https://www.youtube.com/user/mrkarpfan

WĘDRÓWKI KARPIARZA