O NAS

Wędkarskie wędrówki z kamerą relacje, testy, prezentacje


Poradnik Karpiarza to strona  zintegrowana z kanałem You Tube, znajdziecie tutaj przede wszystkim zbiór filmów przygotowanych przez nasz zespół ,  w tematyce Karp i Feeder.  Przygotujemy dla Was kompendium wiedzy nagranej kamerą – filmy z wędkarskich wypraw, testy, relacje, prezentacje.

 

Kto prowadzi ten portal ?
Pasjonaci, grupa zapalonych wędkarzy, miłośnicy przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także misji w ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą, do spróbowania tej nie łatwiej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.

 

Przemysław Pająk                                                        

Właściciel firmy z branży wędkarskiej dystrybuującej sprzęt wędkarski – CarpTravel. Autor tekstów czasopisma Świat Karpia, konsultant, doradca marketingowy, przedstawiciel marki Profess Fishing i Vardis Tackle Polska. Pasjonat wędkarstwa od 6 roku życia, z zamiłowaniem do środowiska i ekologii. Od 1998 roku  miłośnik połowu karpi metodą włosową. Członek niezależnej grupy karpiowej propagującej zasadę C&R


Konrad Kwiatek 

Z wędkarstwem związany od najmłodszych lat. Swoją pasję zaczynał od poznawania tajników metody feeder a karpiową sztukę szlifuje specjalizując się w efektywnych zasiadkach z marszu. Komponuje własne kulki proteinowe na sprawdzonych komponentach od Profess. Wyznaje idee „liczy się przede wszystkim kontakt z przyrodą, nie presja na pobijanie rekordów”.

 Robert Rakowicz

Członek niezależnej grupy karpiowej CarpTravel propagującej zasadę „złów i wypuść”. Tester i konsultant marek Profess Fishing oraz Vardis w Polsce. Miłośnik przyrody w pełni oddający się swojej pasji. Robert rozpoczął swoją przygodę z wędkarstwem w wieku 4 lat dzięki swojemu ojcu i dziadkowi. Próbował wielu metod od spławikowej, przez spinning, po feeder aż pełną satysfakcję odnalazł w karpiowaniu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad brzegiem wody w poszukiwaniu karpi, udoskonalając swoje umiejętności.

 

Dla kogo jest ten portal ?
Dla każdego, kto lubi aby pochłonęła go lektura czy film z karpiowych zasiadek. Dla każdego, kto szuka wiedzy i opisów na temat karpiowych i nie tylko łowisk i naturalnych jezior, opinii na temat sprzętu wędkarskiego, karpiowej kuchni czy informacji z karpiowego świata.

Nie zabraknie tematów ze świata method feeder, newsów, prezentacji, relacji z zawodów czy ciekawych filmów o naszych i Waszych własnoręcznych patentach i szeroko rozumianej, naszej pasji. Zerkniemy na nowinki sprzętowe i postaramy się je opisać.

 


Nie zabraknie rówżnież artykułów, relacji z zawodów i zawartych w nich porad, konkursów i aktualności z karpiowego podwórka.

 

 


Masz pytania ?
Interesuje Cię współpraca ?
Chciałbyś abyśmy zaprezentowali w filmie Twój produkt lub Twoje łowisko ?

Napisz do nas.

Redakcja /dział reklamy:

Przemysław Pająk
• biuro@carptravel.pl
• tel. +48663592131

Robert Rakowicz
• rrakowicz@o2.pl
• tel. +48668107016

 

http://carptravel.pl

SKLEP WĘDKARSKI


 

http://carptravel.blogspot.com

BLOG – KARPIOWA PASJA

 

 


Formularz Kontaktowy