O NAS

Wędkarskie wędrówki z kamerą i piórem – pasja, podróże, przygoda …wędkarstwo karpiowe.

Kto prowadzi ten projekt ?
Pasjonaci, miłośnicy podróży, przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą do spróbowania tej nie łatwiej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.


Przemysław Pająk          

Pasjonat z zamiłowaniem do dzikiej przyrody. Właściciel firmy z branży wędkarskiej, dystrybuującej sprzęt wędkarski. Autor tekstów czasopisma Świat Karpia, doradca marketingowy marki Profess i Vardis Tackle Polska , konsultant grupy Fox International. Pasjonat wędkarstwa od 6 roku życia. Pierwsze zasiadki karpiowe, odbywał w roku 1997. Tropienie największych okazów karpi i odkrywanie nowych wód sprawia mu największa satysfakcję.Robert Rakowicz

Członek niezależnej grupy karpiowej CarpTravel propagującej zasadę „złów i wypuść”. Tester i konsultant marek Profess Fishing oraz Vardis w Polsce. Miłośnik przyrody w pełni oddający się swojej pasji. Robert rozpoczął swoją przygodę z wędkarstwem w wieku 4 lat dzięki swojemu ojcu i dziadkowi. Próbował wielu metod od spławikowej, przez spinning, po feeder aż pełną satysfakcję odnalazł w karpiowaniu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad brzegiem wody w poszukiwaniu karpi, udoskonalając swoje umiejętności.


Filmy ukazujące piękno wędkarstwa karpiowego z całą jego otoczką. Pokażemy nie tylko łowienie karpi ale i okoliczną przyrodę, historię i ciekawostki z regionu w którym będziemy z naszą kamerą.
Odwiedzimy najbardziej dzikie i nieznane wody w Polsce i Europie.
CarpTravel On Tour – karpiowe wyprawy !  

Zapraszamy do subskrypcji, a nie przegapisz żadnego nowego filmu.  Dołącz do nas !


Masz pytania ?
Interesuje Cię współpraca ?
Chciałbyś abyśmy zaprezentowali w filmie  Twoje łowisko lub Twój projekt ?

Napisz do nas.

Redakcja:

Przemysław Pająk
• sklep@carptravel.pl
• tel. +48663592131

Robert Rakowicz
• rrakowicz@o2.pl
• tel. +48668107016


https://www.youtube.com/user/mrkarpfan

WĘDRÓWKI KARPIARZA


https://tiny.pl/tltth

PORTAL i APLIKACJA ŚWIAT KARPIA


http://carptravel.pl

SPECJALISTYCZNY  SKLEP KARP &FEEDER


http://carptravel.blogspot.com

BLOG KARPIOWA PASJA