O NAS

Wędkarskie wędrówki z kamerą relacje, testy, prezentacje


Poradnik Karpiarza to strona internetowa zintegrowana z kanałem filmowym You Tube

 

Kto prowadzi ten portal ?

Pasjonaci, grupa zapalonych wędkarzy, członkowie klubu karpiowego, miłośnicy przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także misji w ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą, do spróbowania tej nie łatwiej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.

Dla kogo jest ten portal ?
Dla każdego, kto lubi aby pochłonęła go lektura czy film z karpiowych zasiadek. Dla każdego, kto szuka wiedzy i opisów na temat karpiowych i nie tylko łowisk i naturalnych jezior, opinii na temat sprzętu wędkarskiego, karpiowej kuchni czy informacji z karpiowego świata.

Nie zabraknie tematów ze świata method feeder, newsów, prezentacji, relacji z zawodów czy ciekawych filmów o naszych i Waszych własnoręcznych patentach i szeroko rozumianej, naszej pasji. Zerkniemy na nowinki sprzętowe i postaramy się je opisać.

Działamy niezależnie i dobrowolnie, zapraszamy do współpracy każdego, kto chce mieć własny wkład w rozwój naszego kanału YT i strony internetowej.  Staramy się, aby nasze treści były jak najbardziej przydatne dla Was, nie nachalne, nie jesteśmy bezbłędni, my również się uczymy, liczymy na Wasze komentarze i merytoryczne dyskusje w myśl zasady zgodności, dzielimy się zdobytą wiedzą !


 

 

Poradnik Karpiarza to strona  zintegrowana z kanałem You Tube, znajdziecie tutaj przede wszystkim zbiór filmów przygotowanych przez nasz zespół ,  w tematyce Karp i Feeder.  Przygotujemy dla Was kompendium wiedzy nagranej kamerą – testy, relacje, prezentacje.
Nie zabraknie różnież artykułów, relacji z zawodów i zawartych w nich porad, konkursów i aktualności z karpiowego podwórka.

 

 


Masz pytania ?
Interesuje Cię współpraca ?
Chciałbyś abyśmy zaprezentowali w filmie Twój produkt lub Twoje łowisko ?

Napisz do nas.

Redakcja /dział reklamy:

Przemysław Pająk
• biuro@carptravel.pl
• tel. +48663592131

Robert Rakowicz
• rrakowicz@o2.pl
• tel. +48668107016

 

http://carptravel.pl

SKLEP


 

http://carptravel.blogspot.com

TEAM

 

 


Formularz Kontaktowy