O NAS

Wędkarskie wędrówki z kamerą i piórem…przygody, relacje, prezentacje.


Wędrówki Karpiarza –   zbiór filmów przygotowanych przez prawdziwych pasjonatów-podróżników.
Dołożymy wszelkich strań,  aby oddać karpiowy klimat w naszych filmach.
Znajdziesz tu kompendium wiedzy praktycznej nagranej kamerą i relację z karpiowych zasiadek na wielu wodach.

 

Kto prowadzi ten portal ?
Pasjonaci, grupa zapalonych wędkarzy, miłośnicy przyrody i karpiowych zasiadek. Niech nasze doświadczenie i lata spędzone nad wodami procentują w postaci przekazanej merytorycznej wiedzy a także misji w ukazaniu piękna przyrody i wspaniałej karpiowej przygody. Klimat jakie widnieje na naszych filmach, połączony z poradami i wskazówkami, niech będzie dla Was zachętą, do spróbowania tej nie łatwiej sztuki, jaką jest wędkarstwo karpiowe.

 

Przemysław Pająk          

Właściciel firmy z branży wędkarskiej dystrybuującej sprzęt wędkarski – CarpTravel. Autor tekstów czasopisma Świat Karpia, konsultant, doradca marketingowy, przedstawiciel marki Profess Fishing i Vardis Tackle Polska. Pasjonat wędkarstwa od 6 roku życia, z zamiłowaniem do środowiska i ekologii. Od 1998 roku  miłośnik połowu karpi metodą włosową. Członek niezależnej grupy karpiowej propagującej zasadę C&R

 

 

 

 


Konrad Kwiatek 

Z wędkarstwem związany od najmłodszych lat. Swoją pasję zaczynał od poznawania tajników metody feeder a karpiową sztukę szlifuje specjalizując się w efektywnych zasiadkach z marszu. Komponuje własne kulki proteinowe na sprawdzonych komponentach od Profess. Wyznaje idee „liczy się przede wszystkim kontakt z przyrodą, nie presja na pobijanie rekordów”.

 

 

 Robert Rakowicz

Członek niezależnej grupy karpiowej CarpTravel propagującej zasadę „złów i wypuść”. Tester i konsultant marek Profess Fishing oraz Vardis w Polsce. Miłośnik przyrody w pełni oddający się swojej pasji. Robert rozpoczął swoją przygodę z wędkarstwem w wieku 4 lat dzięki swojemu ojcu i dziadkowi. Próbował wielu metod od spławikowej, przez spinning, po feeder aż pełną satysfakcję odnalazł w karpiowaniu. Każdą wolną chwilę stara się spędzać nad brzegiem wody w poszukiwaniu karpi, udoskonalając swoje umiejętności.


CarpTravel On Tour – karpiowe wyprawy !  Chcesz do nas dołączyć ?? 

 

Zapraszamy do subskrypcji, a nie przegapisz żadnego nowego filmu.  Dołącz do nas !

Subskrybuj Poradnik Karpiarza

Carp Travel TV – Poradnik Karpiarza

 

 


Nie zabraknie rówżnież artykułów, relacji z zawodów i zawartych w nich porad, konkursów i aktualności z karpiowego podwórka.

 

 


Masz pytania ?
Interesuje Cię współpraca ?
Chciałbyś abyśmy zaprezentowali w filmie Twój produkt lub Twoje łowisko ?

Napisz do nas.

Redakcja /dział reklamy:

Przemysław Pająk
• biuro@carptravel.pl
• tel. +48663592131

Robert Rakowicz
• rrakowicz@o2.pl
• tel. +48668107016

 

http://carptravel.pl

SKLEP WĘDKARSKI


 

http://carptravel.blogspot.com

BLOG – KARPIOWA PASJA

 


 

https://www.youtube.com/user/mrkarpfan

WĘDRÓWKI KARPIARZA

 


Formularz Kontaktowy